Co nas wyróżnia

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w produkcji mebli zarówno aptecznych , jak i specjalistycznych mebli labolatoryjnych. Zatrudniamy tylko doświadczonych projektantów, dbając aby efekt naszej pracy nie był tylko przypadkowym ciągiem szafek i regałów. Naszym celem jest stworzenie apteki funkcjonalnej, ułatwiającej i przyśpieszającej prace farmaceutów. Apteka musi być także dostosowana do potrzeb marketingu farmaceutycznego.

Koszt inwestycji

Dbamy o to , ażeby koszty były dostosowane do oczekiwań klienta, dlatego po szczegółowej rozmowie z klientem dobieramy w odpowiedni sposób materiały i systemy wewnętrzne szafek aby osiągnąć zadany cel. Wycenę inwestycji wykonujemy bezpłatnie. Szczegóły pod nr tel. 695416218

Wizualizacja przyszłości

Ponieważ etap projektowania jest dla nas bardzo ważny używamy profesjonalnych systemów komputerowych, dzięki którym tworzymy fotorealistyczne wizualizacje przyszłej apteki. Pozwala to szczegółowo przeanalizować każdy aspekt, uniknąć błędów, oraz osiągnąć satysfakcjonujący naszego klienta efekt.


Copyright Mebloprojekt Krzysztof Szymala 2015